airflow MED

trenażer oddechowy

zamów

JAK TO DZIAŁA?

AirFlow Med posiada dwie funkcjonalności. Pierwsza z nich umożliwia zmniejszenie objętości oddechowej poprzez poprawę adaptacji do dwutlenku węgla, co przyczynia się do efektywniejszego transportu tlenu do komórek zgodnie z Efektem Bohra. Druga funkcjonalność trenażera umożliwia skierowanie przepływu powietrza na wybraną dziurkę w nosie, co może uspokoić lub pobudzić organizm.

JAK POWSTAŁ

AIRFLOW?

Cześć, tu Maciej Szyszka – mastering body and mind. Jestem fizjoterapeutą i trenerem oddechu. Zawodowo zajmuję się pracą ze sportowcami oraz osobami cierpiącymi na schorzenia oddechowe. Od kilku lat prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Sam jestem maniakiem świadomego oddechu. W swojej praktyce oraz u podopiecznych zawsze brakowało mi sposobu na kontynuację i poprawienie wyników oddechowych. Używając dostępnych na rynku trenażerów oddechowych, nie mogłem znaleźć niczego spełniającego moje wymagania. To skłoniło mnie do stworzenia AirFlow, czyli trenażera maksymalnie skutecznego i dostępnego dla wszystkich. Ma on być częścią zdrowego stylu życia oraz dźwignią do lepszych wyników sportowych. Niech Twoje płuca zapłoną.

Co go wyróżnia?

AirFlow Med to pierwszy na świecie trenażer oddechowy aplikowany do nosa. Dzięki niemu wspieramy fizjologiczny oddech oraz możemy trenować podczas wielu codziennych czynności, takich jak jazda samochodem, praca przy komputerze czy nawet spacer. AirFlow Med zajmuje bardzo mało miejsca i zawsze można go zabrać ze sobą.

"Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym
nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz."

co zyskujesz?

Najważniejszą korzyścią jest oszczędność czasu, jaki trzeba poświęcić na trening. Teraz każda wolna chwila staje się dodatkową okazją do przeprowadzenia treningu oddechowego. Dzięki AirFlow możesz uspokoić organizm lub pobudzić go wedle potrzeby. Poprawisz swoją koncentrację i łatwiej skupisz uwagę na bieżącym momencie, minimalizując natłok myśli. Regularne ćwiczenia z użyciem AirFlow pomagają również zmniejszyć częstotliwość oddechu.

 

AIRFLOW PRO SP. Z O.O.

WIERZBIĘCICE 44A/40A, 61-568 Poznań

 

mail: info@airflowpro.pl

tel.: +48 502 222 312

Copyright © AirFlowPro.pl - 2023

All Rights Reserved By Maciej Szyszka.